Yaşam Mobilya logo

Mobilyada Kalite

Koltuk Takımları

Tarihçemiz

1995 Yılında "YAŞAM MOBİLYA ORMAN ÜRÜNLERİ PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. " Şirketi  adı altında Mobilya üretimine başlayan firmamız, çok kısa süre de müşterilerinin takdirini kazanmış ve her geçen gün daha da büyüyerek,bugün çok daha iyi hizmet vermekteyiz 1995 Yılında şirketleşerek Yaşam Mobilya San.Tic.Ltd.Şti.ünvanını alan firmamız,aynı zaman da bugünkü "yaşam mobilya" marka patentinide alarak,markalaşma yoluna gitmektedir

Vizyonumuz

Firmamız; Modern Ev Mobilyaları,Modüler Ev Mobilyaları, Duvar Üniteleri,Zigon Takımları ve Orta Sehpalar,Klasik ve Modern Oturma Grupları,Köşe Takımları,Yani mobilya'ya dair nea varsa tüm ürünlerin üretimini ve satışını yapılmaktadır..Firmamız,"Kaliteli Üretim Zamanında ve Eksiksiz Teslim"sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyar.

Türkiye’nin öncü mobilya üreticisi Yaşam Mobilya, yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla, özgün ve çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerine panel mobilya sistemleriyle yaşam mekanlarında geniş hareket imkanı sağlayan Yaşam Mobilya, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli, kombine olabilen farklı koleksiyonları ve zengin ürün çeşitliliğinin sunduğu sınırsız ihtiyaç ve alternatiflerle tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Yurt içinde ürünlerini 150’nin üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Yaşam Mobilya, ayrıca yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Yaşam ürünleri ihracıyla da uluslararası pazarda seçkin markalar arasında yer alıyor. Yaşam Mobilya, prestijli ürünlerinin yanı sıra başarı ile gerçekleştirdiği projeleri taahhüt işleri ile Türkiye’nin en güvenilir ve lider firmaları arasında bulunmaktadır.

Misyonumuz

Yaşam Mobilya ürün ve hizmet kalitesinde örnek bir marka haline getirmek ve bunu sürdürülebilir uzun bir süreye yaymaktır. Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması,Çevreye, doğaya ve topluma saygı,Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır

% 100 Müşteri Memnuniyeti İle Çalışıyoruz.